VICTRIX 24 TT 2 ERP kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny przepływowy Immergas (3.025639)

VICTRIX 24 TT 2 ERP kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny przepływowy Immergas (3.025639) Zobacz większe

4 074,00 zł brutto

IMMERGAS

HBV858

Nowy produkt

3 Przedmioty

Więcej informacji

Immergas Victrix 24 TT 2 ErP (dwufunkcyjny) - Kocioł gazowy

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji systemów grzewczych pozwala na ciągłe dostosowywanie urządzeń marki Immergas do bieżących trendów i zmieniających się potrzeb użytkowników. Cała gama kotłów Victrix TT została zaprojektowana zgodnie z wymaganiami Dyrektywy ErP (Energy related Products - produkty związane z energią), w myśl której zastosowane w kotłach podzespoły muszą spełniać podwyższone kryteria energooszczędności.

 

Szeroki zakres modulacji zapewnia wysoką sezonową wydajność, a zastosowanie elektronicznie sterowanego zaworu gazu umożliwia dokładną kontrolę składu mieszanki powietrze – gaz. Seria TT może współpracować z automatyką pogodową, po uprzednim podłączeniu sondy temperatury zewnętrznej. 

 

ZALETY:

  • INTUICYJNA OBSŁUGA - Przyjazny dla użytkownika interfejs, czytelny wyświetlacz LCD oraz sterowanie za pomocą przycisków i pokręteł ułatwia obsługę kotła.

 

  • NOWY WYMIENNIK CIEPŁA - Kotły z wymiennikiem aluminiowo-magnezowo-krzemowym charakteryzują się wysoką odpornością na korozję.

 

  • NISKIE OPORY HYDRAULICZNE - Konstrukcja nowego modułu kondensacyjnego gwarantuje wyższe ciśnienie dyspozycyjne na króćcach kotła. Oznacza to, że jest on w stanie obsłużyć bardziej rozbudowaną instalację.

 

  • SZEROKI ZAKRES MODULACJI - Nowa płyta elektroniki zapewnia szeroki zakres modulacji mocy (od 15-100% mocy znamionowej). Dzięki temu kocioł elastycznie dopasowuje się do zmiennego zapotrzebowania na energię w trakcie sezonu grzewczego, co skutkuje zmniejszeniem kosztów eksploatacji w skali całego roku.

 

  • ELEKTRONICZNIE STEROWANY ZAWÓR GAZOWY - Zastosowanie nowego, elektronicznie sterowanego zaworu gazu umożliwia dokładną kontrolę składu mieszanki powietrze – gaz. Kocioł za pomocą szeregu czujników samodzielnie dostosowuje parametry spalania w przypadku różnic w gęstości powietrza lub paliwa. Istotną cechą jest to, że kocioł nie musi być przezbrajany na inny rodzaj gazu.
  

PARAMETRY PRODUKTU

Rodzaj: kondensacyjny - dwufunkcyjny
Komora spalania: zamknięta
Moc: c.o.: 3,0 ÷ 20,5 kW (c.w.u.: 3,0 ÷ 23,6kW)
Typ zasilania: GAZ ziemny E- GZ 50
Mocowanie: wiszący
Klasa ErP dla c.w.u. A
Klasa ErP dla c.o. A
Wydatek c.w.u.: 12 l/min (dla ΔT=30°C)
Wymiary (wys/szer/głęb): 748 x 440 x 276 mm
Przyłącze spalin: 60/100
Producent: Immergas Polska Sp. z o.o.
Nr katalogowy: 3.025639

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

VICTRIX 24 TT 2 ERP kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny przepływowy Immergas (3.025639)

VICTRIX 24 TT 2 ERP kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny przepływowy Immergas (3.025639)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: